Tworzenie stron

Korzyści wyjątkowej strony internetowej

Jak tworzymy strony internetowe w GeminiSoftnet?

1

Wymagania

Na podstawie Twoich potrzeb nasi specjaliści określają preferencje dotyczące wyglądu, funkcjonalności i użyteczności. Analizujemy specyfikę Twojej branży, konkurencję i profil Twojego potencjalnego klienta celem stworzenia skutecznej strony internetowej.

 
2

Wygląd

Na podstawie wymagań nasi graficy Tworzą propozcyję graficzną strony internetowej w ramach, której prezentowany jest wygląd Strony Głównej i jednej Podstrony. Na podstawie propozycji graficznej możesz ocenić wygląd tworzonej strony internetowej, a także zgłosić uwagi, które są nanoszone do uzyskania satysfakcjonującego efektu.  

 
3

Przygotowanie strony

Nasi programiści na podstawie Wymagań i wybranej Propozycji Graficznej tworzą stronę internetową. Wszystkie strony tworzymy na podstawie autorskiego systemu zarządzania treścią GeminiCMS, który jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia zarządzanie stroną bez posiadania wiedzy informatycznej.

 
4

Strona testowa

Po zakończeniu Przygotowania strony, udostępniamy wersję testową strony internetowej. Wersja testowa strony pozwala Tobie na sprawdzenie czy wszystko wygląda i działa zgodnie z Wymaganiami.

 
5

Publikacja strony

Twoja nowa strona internetowa jest publikowana na serwerze i pod wskazaną domeną internetową. Po Publikacji strony nasi specjaliści testują wszystkie funkcjonalności, a Ty otrzymujesz powiadomienie o zakończeniu prac

Dlaczego my, co zyskasz na współpracy z nami?

 

Doświadczenie i wiedza

Nasze wieloletnie doświadczenie, liczne wdrożenia i stałe udoskonalanie naszych usług są najlepszym potwierdzeniem jakości naszych rozwiązań.
Wykorzystaj doświadczenie i wiedzę naszych specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania, a także doradzą w zakresie zarządzania stroną i promocji Twojej firmy w internecie. 

 

Kompleksowa usługa

Nasi specjaliści wykonają wszystkie niezbędne prace przy tworzeniu strony internetowej od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, przygotowanie indywidualnej szaty graficznej, dobór funkcjonalności i uruchomienia projektu. Po uruchomieniu projektu zapewniamy wsparcie techniczne i chętnie pomożemy w obsłudze strony. Nasi specjaliści będą informować Ciebie na bieżąco o wszystkich prowadzonych pracach, a Ty możesz koncentrować się na swoim biznesie.

 

Elastyczność

Wiem jak ważna jest możliwość zmiany w miarę zmieniających się potrzeb, nasze rozwiązania dzięki elastycznej architekturze pozwalają na zmianę wyglądu i funkcjonalności bez potrzeby wymiany całego systemu dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

Cennik - ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Zobacz cennik >>

Powrót do góry