Pozycjonowanie lokalne (SEO)

Co to jest
pozycjonowanie (seo) lokalne?

Pozycjonowanie (SEO) lokalne to systematyczne działania marketingowe mające na celu zapewnić jak najwyższą pozycję Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania na zapytanie związane z danym regionem lub/i miastem. Lokalne pozycjonowanie jest szczególnie korzystne dla firm i osób działających w danym regionie, mieście, dzielnicy np. restauratorów, kosmetyczek, fryzjerów, mechaników samochodowych itp.

 

Działania prowadzone w ramach lokalnego pozycjonowania (seo) są skoncentrowane na dane miasto, region, dzielnicę tak by dotrzeć do klientów, którzy faktycznie mogą skorzystać z Twojej oferty. Dzięki temu  firma lub osoba świadcząca usługi na lokalnym rynku może szybciej i skuteczniej dotrzeć z ofertą do swoich potencjalnych klientów.

 

Ponadto cena pozycjonowania (SEO) lokalnego jest, z reguły niższa niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego. Ze względu na duże zróżnicowanie branży i poziomu konkurencji do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie tak by jeszcze lepiej zoptymalizować koszty do Twoich faktycznych potrzeb.

Twoje korzyści
pozycjonowania lokalnego z GeminiSoftnet

więcej klientów z pozycjonowania lokalnego

Zyskaj więcej lokalnych klientów

Wyższa pozycja Twojej strony w lokalnych wynikach wyszukiwania oznacza więcej potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

trafiaj do klientów poprzez lokalne seo

Zaprezentuj ofertę w odpowiednim momencie

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu klienci samodzielnie znajdą Twoją firmę w Google w momencie kiedy będą szukali produktów i usług, które oferujesz.

trafiaj do klientów lokalnych

Trafiaj do klientów lokalnych

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych pozwala trafić do klientów, którzy faktycznie mogą skorzystać z Twoich usług i produktów np. w danym regionie, mieście lub nawet dzielnicy.

kompleksowe pozycjonowanie strony

Nie trać czasu... My zajmiemy się resztą

Wykonamy kompleksowo wszystkie działania związane z pocyjonowaniem lokalnym, a Ty na koniec każdego miesiąca otrzymasz raport wyników. W każdej chwili możesz skorzystać z fachowej pomocy eksperta GeminiSoftnet.

Jak pozycjonujemy lokalnie
Twoją stronę internetową

etapy pozycjonowania lokalnego strony internetowej
analiza seo strony internetowej

Analizujemy seo

Analizujemy Twoją stronę www, poznajemy ofertę, sprawdzamy lokalną konkurencję. Wybieramy optymalne hasła (tzw. frazy kluczowe) dla Twojego regionu, miasta, dzielnicy, które wyszukują w Google Twoi potencjalni klienci.

optmyalizacja pozycjonowania strony www

Optymalizujemy

Sprawdzamy i optymalizujemy niezbędne elementy techniczne Twojej strony internetowej w taki sposób aby zdobywać dla Ciebie jak najlepsze rezultaty w wyszukiwarce Google.

pozycjonowanie lokalne strony www

Pozycjonujemy stronę

Przeprowadzamy systematyczne działania pozycjonerskie (seo) takie jak: tworzenie treści, publikacje tekstów, tematyczne linkowanie i wiele innych. Naszym celem jest podnoszenie pozycji Twojej strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

monitorowanie pozycji strony internetowej

Monitorujemy

Regularnie sprawdzamy pozycje Twojej strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania na wybrane wcześniej frazy kluczowe. Jeżeli jest taka potrzeba optymalizujemy nasze działania.

raport wyników pozycjonowania seo

Raportujemy wyniki

Oszczędzamy Twój czas dlatego na koniec każdego miesiąca przygowujemy raport wyników pozycjonowania wraz z porównaniem poprzedniego miesiąca. Raport wysyłamy do Ciebie mailem więc możesz zapoznać się z wynikami wtedy kiedy masz na to czas i ochotę.

Ile kosztuje
pozycjonowanie lokalne strony internetowej

Dla każdego projektu przygotowujemy bezpłatną konsultację i wycenę.

W ramach bezpłatnej konsultacji i wyceny

  • poznajemy Twoją ofertę
  • sprawdzamy konkurencję w Twojej branży
  • selekcjonujemy optymalne frazy kluczowe
  • audytujemy historię i stan techniczny Twojej strony internetowej
  • wyceniamy koszty pozycjonowania Twojej strony
sprawdź koszty pozycjonowania strony

Sprawdź bez zobowiązań

koszty pozycjonowania lokalnego Twojej strony

Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie lokalne (seo)
4.95 z 37 głosów
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 geminisoftnet.com Wszelkie prawa zastrzeżone.