Blog

Witamy na blogu GeminiSoftnet

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prowadzenia bloga z zakresu tworzenia dedykowanych stron internetowych, portali oraz marketingu w tym pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Materiały tworzone i publikowane będą przez specjalistów GeminiSoftnet mających wiele lat praktycznego doświadczenia w tej branży.

Prowadząc bloga chcemy przybliżyć tematykę budowy stron internetowych i portali bazując na zdobytym przez wiele lat doświadczeniu. Żaden, nawet najlepiej stworzony projekt nie zdobędzie popularności bez odpowiedniego marketingu, dlatego kolejnym tematem o którym będziemy pisać będzie promocja strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych. Pokażemy i wyjaśnimy jak to wygląda w praktyce. Promocja w wyszukiwarkach internetowych, czyli usługa o nazwie pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w internecie przy stosunkowo niskich kosztach stąd warto poznać ten temat lepiej.

Pojawiająca się w branży tworzenia stron internetowych, portali i marketingu internetowym terminologia jest często niezrozumiała dla osoby nietechnicznej dlatego postaramy się ją w zrozumiały sposób przedstawić.

Zespół GemiSoftnet

SEO (Search Engine Optimization)

SEO (Search Engine Optimization)

SEO (Search Engine Optimization) Angielski skrót SEO (z ang. Search Engine Optimization oznacza optymalizację stron internetowych dla wyszukiwarek np.: Google.pl. Potocznie działania te zwane są równi...
Powrót do góry