Blog

Witamy na blogu GeminiSoftnet

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prowadzenia bloga z zakresu tworzenia dedykowanych stron internetowych, portali oraz marketingu w tym pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Materiały tworzone i publikowane będą przez specjalistów GeminiSoftnet mających wiele lat praktycznego doświadczenia w tej branży.

Prowadząc bloga chcemy przybliżyć tematykę budowy stron internetowych i portali bazując na zdobytym przez wiele lat doświadczeniu. Żaden, nawet najlepiej stworzony projekt nie zdobędzie popularności bez odpowiedniego marketingu, dlatego kolejnym tematem o którym będziemy pisać będzie promocja strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych. Pokażemy i wyjaśnimy jak to wygląda w praktyce. Promocja w wyszukiwarkach internetowych, czyli usługa o nazwie pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w internecie przy stosunkowo niskich kosztach stąd warto poznać ten temat lepiej.

Pojawiająca się w branży tworzenia stron internetowych, portali i marketingu internetowym terminologia jest często niezrozumiała dla osoby nietechnicznej dlatego postaramy się ją w zrozumiały sposób przedstawić.

Zespół GemiSoftnet

Jak wypozycjonować stronę ?

Jak wypozycjonować stronę ?

Z wypozycjonowaniem strony internetowej wiąże się szereg działań jaki należy wykonać aby osiągnąć postawiony cel jakim jest zwiększenie pozycji strony na dane frazy w wyszukiwarce Google a co z tym...

Pozycjonowanie szerokie (long tail)

Pozycjonowanie szerokie (long tail)

Na przestrzeni lat sieć internet bardzo się rozwinęła, powstało wiele stron internetowych, sklepów internetowych i portali. Następstwem tego jest stale powiększająca się konkurencja i aby zaistnieć w ...
Powrót do góry