BezOwijania

Klient

BezOwijania to dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowa. Wspiera w rozwoju firmy i instytucje oraz osoby prywatne, w czterech obszarach: Szkolenia, Coaching, Audyty, Wdrożenia. Firma podjęła decyzję o stworzeniu dedykowanej strony internetowej umożliwiającej prezentację szerokiej oferty.

Grupa docelowa

Właściciele firm, członkowie zarządu, kadra zarządzająca, pracownicy i osoby szukające możliwości rozwoju, rozszerzenia kompetencji, a także zainteresowani audytem lub wdrożeniem. Ludzie, którzy zainteresowani są poznaniem szczegółowej oferty, kosztów i czasu wymaganego celem podjęcia decyzji. Ważnym elementem w odbiorze grupy docelowej jest postrzeganie firmy jako wiarygodnej i kompetentnej.

Wymagania

  • stworzenie dedykowanej strony internetowej
  • możliwość wprowadzania informacji o szkoleniach z automatyczną publikacją i wygasaniem szkoleń w określonych datach
  • automatyczny plan szkoleń, tworzony na podstawie wprowadzonych informacji w panelu adminstracyjnym
  • blog z automatyczną publikacją wpisów w zadanym czasie i archiwum
  • nowoczesna, biznesowa szata graficzna dostsowująca się dynamicznie do różnych urządzeń w technologi RWD
  • przejżysta prezentacja dużej ilości treści z możliwością złożenia zapytania
  • po zakończeniu realizacji wsparcie techniczne i skuteczne pozycjonowanie strony

Realizacja

Na podstawie informacji od klienta i analizy specyfiki branży szkoleniowej ustalone zostały wymagania funkcjonalne i wizualne celem przygotowania skutecznej strony internetowej.

Na uwagę zasługuje przygotowany na potrzeby firmy Bez Owijania moduł szkoleń umożliwiający wprowadzenie wszystkich szkoleń na stronie z automatyczną publikacją i wygasaniem w określonym czasie. Po stronie użytkowników prezentowanych jest estetyczny plan szkoleń z możliwością poznania wszyskich szczegółów i złożeniem zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Ponadto strona została wyposażona w moduł Bloga z automatyczną publikacją wpisów i archiwum. Biorąc pod uwagę dużą ilość treści na stronie opracowana została nowoczesna szata graficzna i połączona z intuicyjną nawigacją dzięki, której można szybko dotrzeć do wszystkich informacji.

Po zakończeniu realizacji GeminiSoftnet skutecznie wypozycjonował stronę na wybrane przez klienta frazy kluczowe co spowodowało duży przypływ odwiedzających i większą ilość klientów.

Dzięki współpracy GeminiSoftnet z firmą Bez Owijania powstała dedykowana strona internetowa w pełni dostosowana do specyfiki działania klienta, z uwzględnieniem wymagań grupy docelowej. Z przyjemnością kontynnujemy współpracę w zakresie wsparcia technicznego i skutecznego pozycjonowania.

Referencje

Referencje BezOwijania

Powrót do góry