Bestime Wielkopolskie Centrum Tańca

Klient

Bestime wielkopolskie centrum tańca to jedna z największych szkół tańca i fitness w wielkopolsce i jedna z najlepszych w Polsce. Szkoła zatrudnia kilkudziesięciu instruktorów z całego świata, którzy prowadzą setki kursów na wysokim poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem Bestime zdecydowano o stworzeniu nowej strony internetowej i skutecznym pozycjonowaniu strony.

Grupa docelowa

Docelowymi odbiorcami są osoby szukające aktywnego wypoczynku w postaci tańca lub fitness. Dużą część grupy docelowej stanowią Kobiety w różnych przedziałach wiekowych korzystające w dużej mierze z urządzeń mobilnych takich jak tablety i telefony. Klienci szkoły szukają przedewszystkim informacji o aktualnych kursach, instruktorach i możliwości szybkiego zapisu na wybrane zajęcia.

Wymagania

  • stworzenie dedykowanej strony internetowej z możliwością dodawania kursów tanecznych i fitness, dodawania instruktorów z podziałem na różne lokalizacje szkół tańca
  • plan zajęć tworzący się automatycznie na podstawie wprowadzonych informacji o kursach, instruktorach
  • możliwość zapisu na kursy z poziomu planu zajęć, strony instruktora lub danego typu tańca
  • atrakcyjna i nowoczesna szata graficzna z dostosowaniem do urządzeń mobilnych w technologi RWD
  • intuicyjna i szybka nawigacja
  • po zakończeniu realizacji skuteczne pozycjonowanie strony

Realizacja

Po określeniu wszystkich najważniejszych wymagań dotyczących funkcjonalności i wyglądu nasz zespół przystąpił do prac. Doradziliśmy klientowi optymalne rozwiązania w zakresie automatyzacji procesu prezentacji informacji o kursach i instruktorach z możliwością zapisu online. Nasi graficy przygotowali nowczesną szatę graficzną, która nawiązywała do logo i kolorystyki firmowej Bestime.

Istotnym etapem realizacji było wyposażenie strony internetowej w dodatkowe funkcjonalności związane z działalnością szkoły tańca. Strona internetowa została wyposażona w dedykowany moduł kursów umożliwiający dodawanie typów kursów, kursów, instruktorów i lokalizacji. Na podstawie wprowadzonych informacji system automatycznie generuje interaktywny plan zajęć widoczny po stronie użytkowników, a także umożliwia zapis na kursy z dowolnego miejsca. Dzięki niemu proces wprowadzania, precentacji i zapisu na kursy został zautomatyzowany co znacząco przełożyło się na obroty Bestime.

Strona została wyposażona w szereg rozwiązań budjących lojalność klientów i została zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Po zakończeniu realizacji GeminiSoftnet skutecznie wypozycjonował stronę na wybrane przez klienta frazy kluczowe co spowodowało zwiększenie ruchu na stronie i większą ilość klientów.

Dzięki współpracy GeminiSoftnet z firmą Bestime powstała dedykowana strona internetowa spełniająca oczekiwania klienta w zakresie funkcjonalnym i wizualnym jednocześnie spotkała się z bardzo dobrym odbiorem grupy docelowej.

Referencje

Referencje Bestime

Powrót do góry